Do wakacji pozostało

---

Wolontariat szkolny

Nasza szkoła od 5 lat uczestniczy w programie „Nakrętki dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci” Nasza szkoła uczestniczy w akcji Nakrętki dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

„Pola Nadziei” to międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu cebulek żonkili. Kiedy zakwitną wiosną są rozdawane w ulicznych kwestach. Celem kampanii jest propagowanie zasad opieki paliatywnej oraz wolontariatu.

Zbiórka na Dom Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do akcji wsparcia rodzinnego domu dziecka.
Klasy zbierają pieniądze i za to kupują zabawki, które zostaną przekazane dzieciom. Zachęcamy do zakupu zabawek do gier drużynowych (np. zestaw do badmintona, Eurobiznes, Monopolu, Sccrable, itp). Klasy biorące udział w akcji będą miały przyznane pkt do Ligii Klas.

2016-06-01;   E M

Wrocławski Bieg Sponsorowany 2016

SPOTKANIE WOLONTARIUSZY!
Osoby chętne do wzięcia udziału w drugim Wrocławskim Biegu Sponsorowanym, który odbędzie się w Pierwszy Dzień Wiosny proszone są o zgłoszenie się do pedagoga/psychologa w pok. 7A.
Biegniemy na Pergoli przy Hali Stulecia
21 marca br. od godz.10. Celem biegu jest zbiórka pieniędzy dla nieuleczalnie chorych dzieci (akcję organizuje Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci). Minimalna wpłata 5 zł.- 1 okrążenie.

2016-03-10;   Marta Mazepa

Zbiórka żywności dla podopiecznych CARITAS

11.12.2015 r. spotykamy się w „Biedronce” przy ulicy Armii Krajowej!!!

2015-12-05;   L S

Zbiórka Mikołajkowa dla CARITAS

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli oraz całe klasy do wzięcia udziału w zbiórce słodyczy (lizaki, ciastka, czekolady, cukierki), zabawek (nowych – gry planszowe, pluszaki, klocki, figurki zwierząt i postaci z bajek itp.) oraz książek (bajki, malowanki, wycinanki itp.) dla małych podopiecznych CARITAS - Wrocław.

Prezenty można dostarczać do wychowawcy klasy lub pedagoga szkolnego. Zaangażowani uczniowie otrzymają dodatnie punkty wliczane do oceny zachowania. Całe klasy otrzymują punkty w Lidze Klas.

ZBIÓRKA TRWA DO 3 XII 2015r.

2015-11-20;   L S

Wrocławski Bieg Sponsorowany 2015

20.03.2015 r. uczniowie naszej szkoły z klasy 1TS po raz pierwszy wzięli udział w biegu na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

2015-03-10;   L S

Wybory Mistera Szkoły

Dnia 1.10.2014r. na długiej przerwie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników wyborów Mister Szkoły.
Jury długo debatowało, aby ostatecznie wybrać trzech 100% chłopaków, tych najlepszych, najpiękniejszych, najfajniejszych.
Misterem Szkoły 2014/2015 został Mateusz Jaworek z 3TLA, Wice Misterem Szkoły 2014/2015 został Krystian Zieliński z 4TS oraz Damian Bobowski z 4TAT.
Zwycięzcom gratulujemy !

Zdjęcia na facebooku Samorządu Szkolnego https://www.facebook.com/su.zs23

2014-10-02;   E M

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29 maja 2014r. odbyły się wybory do zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz Koła Europejskiego. Każdy obecny na zajęciach uczeń mógł oddać swój głos na wybranych kandydatów. W wyborach na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego wygrała Karolina Bednarz z klasy 2TLa. Która od dnia dzisiejszego pełni już swoją funkcję.

Serdecznie Gratulujemy i życzymy powodzenia oraz owocnej pracy !

2014-05-30;   E M

Świąteczne konkursy Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski ogłasza dwa świąteczne konkursy:

1. Konkurs plastyczny na stworzenie bombki świątecznej w dowolnej technice plastycznej. Wykonane własnoręcznie bombki należy złożyć do dnia 18 grudnia 2013r. do godz. 14:00 do pani Edyty Majkowskiej (sala nr 14).Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 20 grudnia 2013 r.

ZA UDZIAŁ W KONKURSIE PRZYZNAWANE SÄ„ PUNKTY DO LIGI KLAS oraz nagrody niespodzianki (za udział w konkursie przyznawane są również punkty +20)

2. Konkurs plastyczny i literacki „Zaprzyjaźnij się z Aniołami”. Temat przewodni obu konkursów w tym roku szkolnym to: „Mój Anioł Stróżâ€.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
- samodzielne wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej na zadany temat (np. rysunek, witraż, haft, rzeźba z gliny, masy solnej, modeliny itp.) lub
- napisanie krótkiego wywiadu ze swoim Aniołem Stróżem (prosimy o zredagowanie wywiadu nie dłuższego niż 2 strony maszynopisu).

Prace konkursowe należy złożyć do dnia 10 stycznia 2014 r. do godz. 10:00 do pani Edyty Majkowskiej (sala nr 14).

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 17 stycznia 2014 r.

Nagrody: za uczestnictwo w konkursie przyznane zostaną dodatnie punkty (+20 pkt.), laureaci konkursu dostaną dodatkowo (+ 20 pkt.) oraz za I miejsce przewidziana jest nagroda rzeczowa.

2013-12-09;   L S

PRACA W SAMORZÄ„DZIE UCZNIOWSKIM

Jeśli lubisz działać! Jeśli chcesz coś zmienić w naszej szkole!
Zapraszamy Cię do pracy w Samorządzie Uczniowskim!

Zebrania Zarządu w każdy czwartek na długiej przerwie - sala 14.

2013-09-25;   E M