Do wakacji pozostało

---

Aktualności

Mistrzowie Logistyki - Gratulacje

W finale konkursu ,,Mistrzowie Logistyki’’ zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Logistycznych w składzie: Barczyk Kamil, Łuszczek Aleksandra, Walęciak Klaudia, Knychas Zuzanna.
Czwarte miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły reprezentowani przez następujących uczniów: Wittek Magdalena, Szrejter Jakub, Olborski Kacper, Wiśniewski Konrad. Serdecznie gratulujemy wszystkim tak spektakularnych wyników!

W dniu 08 czerwca 2020 roku odbył się finał VIII edycji konkursu “Mistrzowie Logistyki” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pod honorowym patronatem Jego Magnificencji prof. zw. dr Andrzeja Kalety, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu we współpracy z następującymi partnerami: Sikla Polska Sp. z o.o., Karkonoskiego Towarzystwa Naukowego, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” Sp. z o.o., INTERFERIE S.A. . Celem Konkursu było podniesienie wiedzy, umiejętności i kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie zarządzania logistycznego.
Konkurs rozpoczął się w maju 2020 i składał się z dwóch etapów. Pierwsze etap odbywał się w szkołach ponadgimnazjalnych. W pierwszym etapie zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie studium przypadku. Uczniowie w grupach 4 osobowych mieli za zadanie rozwiązać problem zdiagnozowany w przedsiębiorstwie. Do finału dostały się dwie drużyny z naszej szkoły. Finał konkursu odbył się w systemie zdalnym za pośrednictwem oprogramowania Microsoft Teams. Zmagania finałowe miały charakter pracy grupowej. Na tej podstawie wyłoniono zwycięskie zespoły „Mistrzów Logistyki”.
Wszystkim laureatom składamy jeszcze raz serdeczne gratulację i dziękujemy za reprezentację szkoły na tak wysokim poziomie.

2020-06-17;   Urszula Staszewska-Wiertelak

Zwrot książek do biblioteki

Wypożyczone książki będzie można oddawać w wyznaczonych dniach i godzinach:
16.06.2020 WTOREK w godz. od 11.00-15.00
17.06.2020 ŚRODA w godz. od 11.00-15.00
Książki należy dostarczyć w worku foliowym z opisem: imię i nazwisko oraz klasa.
W innych dniach zostawiamy książki na portierni.
Nauczyciele i pracownicy szkoły nie muszą koniecznie zwracać książek. Przejdą na następny rok szkolny.

2020-06-15;   Beata Wojdyło