Do wakacji pozostało

---

Aktualności

Rekrutacja - sobota 22.06.2019

W dniu 22 czerwca 2016 r. sekretariat szkoły będzie czynny również w sobotę w godzinach od 900 do 1300.

2019-06-17;   Agnieszka Doruch

Kwesta - Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia

Uczennice kl. I BM w dniach 3-5.06.19 r. na terenie Naszej Szkoły zbierały pieniądze na &qout;Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia&qout; zebrały kwotę 60 zł, która została wpłacona na w/w cel.

2019-06-16;   Z. Surdyka - Lubczyńska

Finał XI Powiatowego Projektu - fotoreportaż

Zapraszam na fotoreportaż z finału XI Powiatowego Projektu Magnum Praemium Wratislaviae.

2019-06-13;   Beata Wojdyło

Wyniki konkursu pt. „Dzieli nas pół wieku” organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr XII

Miło na poinformować, że nasza uczennica Joanna Kalinka z klasy 2 TS, zajęła III miejsce w konkursie pt. „Dzieli nas pół wieku”. Tematem konkursu był portret osoby starszej od autorki o co najmniej 50 lat. Asia wykonała pracę plastyczną z użyciem pasków papieru czyli quillingu. Dzięki tej technice stworzyła obraz swojej babci. Celem konkursu było rozwijanie empatii i wzmacnianie więzi międzyludzkich i rodzinnych.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2019-06-12;   Beata Śliwińska

Gala podsumowująca program "Trening Umiejętności Społecznych”

11 czerwca 2019 roku w Muzeum Historii Zajezdnia odbyła się gala podsumowująca Program "Trening Umiejętności Społecznych" realizowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży przy wsparciu Credit Suisse EMEA Foundation. Grupy projektowe przyniosły plakaty obrazujące ich działania dla lokalnych społeczności. Dzięki programowi młodzi ludzie mogli rozwinąć się intelektualnie i fizycznie, a przede wszystkim swoje kompetencje społeczne. Działania dają szansę na sukces edukacyjny, społeczny, zawodowy i życiowy. Otrzymaliśmy również certyfikaty dokumentujące zdobyte przez nas umiejętności. Więcej informacji w zakładce „TUS”

2019-06-11;   Beata Śliwińska

Kwesta na polskie nekropolie

W dniu 26.05.19 r. uczniowie Naszej Szkoły - Kacper Olborski kl.2TLi, Tymoteusz Dyrcz kl.1 TE, Karol Milewski kl.1 TE uczestniczyli w kweście, której celem było zebranie pieniędzy dla osób , które wyjeżdżają na kresy aby porządkować i archiwizować polskie nekropolie.
Dzięki uprzejmości ks. Andrzeja Olejnika Proboszcza Parafii Odkupiciela Świata we Wrocławiu uczniowie wraz z nauczycielami zebrali kwotę 1310 zł, którą szkoła przekazała na w/w cel.
Dziękujemy ofiarodawcą za hojność!

2019-06-09;   Z. Surdyka - Lubczyńska