Zmieniamy się na lepsze
Zespół Szkół Logistycznych

Zdjęcia:


Zmieniamy się na lepsze

Drodzy Państwo Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły W naszej placówce nieustannie trwa remont. Prace przebiegają sprawnie i powinny ukończyć się zgodnie z terminem tj z końcem marca.
Już dzisiaj chcemy Państwu pokazać namiastkę zmian, których jesteśmy świadkami. W załączeniu przekazujemy zdjęcia toalet z IV piętra.
Obecnie przebudowie poddawane są toalety na I i II piętrze oraz na parterze. Natomiast w przyziemiu szkoły powstają nowe pomieszczenia, w tym również toalety dla uczniów!
Koszt obecnego remontu to ponad 3,5 mil zł.
Mam nadzieję, że nowe rozwiązania architektoniczne spotkają się z aprobatą wszystkich uczęszczających do szkoły. Taki remont, jak ten obecnie, zdarza się raz na 50 lat! Więc zwracam się do Państwa oraz do naszej Młodzieży o zaangażowanie i dbałość w już wyremontowane pomieszczenia! Aby obecny stan świeżo wyremontowanych pomieszczeń długo się utrzymał!
Wszystkie prace wykonywane są z dużą starannością i zaangażowaniem Panów z Firmy JOBNOBIS. Bardzo proszę, abyśmy wspólnie zadbali o Szkołę i docenili trud jaki został włożony w remont naszej placówki. Mam nadzieję, że wyremontowane pomieszczenia będą służył nie tylko nam, ale również kolejnym pokoleniom!

Stella Gazdulska
dyrektor
Zespołu Szkół Logistycznych

For more information, visit http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/