Bezpieczna podróż bezpieczny podróżny z udziałem Pani d/s. handlowych
z Sekcji Pasażerskiej we Wrocławiu Spółki "PKP Intercity" S.A.
Zespół Szkół Logistycznych

Zdjęcia: Roland Potoczny


Bezpieczna podróż bezpieczny podróżny z udziałem Pani d/s. handlowych z Sekcji Pasażerskiej we Wrocławiu Spółki "PKP Intercity" S.A.

W dniu 02.03.2022 r. w ramach Innowacji Pedagogicznych "Bezpieczna podróż bezpieczny podróżny" w naszej szkole odbyły się kolejne zajęcia praktyczne z udziałem Pani d/s. handlowych z Sekcji Pasażerskiej we Wrocławiu Spółki "PKP Intercity" S.A.
Młodzież z klas kolejowych o kierunku technik transportu kolejowego mogła zapoznać się z procedurami przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej celem podjęcia pracy na PKP w tym w drużynach konduktorskich i innych zespołach pracowniczych. Przeprowadzono próbne scenki odnośnie pracy drużyny konduktorskiej na pociągu - zasada (procedury) postępowania z podróżnym w różnych sytuacjach życiowych.
Dyrekcja Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu składa serdeczne podziękowanie na ręce Dyrekcji Zakładu Zachodniego w Poznaniu oraz Sekcji we Wrocławiu Spółki "PKP Intercity" S.A. za wykład, merytoryczne ćwiczenia edukacyjne zastosowane w różnych sytuacjach występujących w pociągach z zachowaniem obowiązujących standardów podróży w pociągach Spółki "PKP Intercity" S.A.
Roland Potoczny.

For more information, visit http://lokeshdhakar.com/projects/lightbox2/